Woocommerce: warianty produktu - stany magazynowe, rozmiary, ceny#

Data: 2018-07-04 11:56:30

Z artykułu dowiecie się Państwo jak zarządzać stanem magazynowym produktu z wariantami.

Dla istniejących produktów gdzie posiadamy już wprowadzone warianty produktów i chcemy uzupełnić ceny, stany magazynowe, opis, wagę rozmiar. Otwieramy produkt przechodząc na zapleczu w zakładkę WSZYSTKIE PRODUKTY > z listy produktów wybieramy produkt. Przechodzimy do DANE PRODUKTU i klikamy zakładkę WARIANTY.

załóżmy, że w naszym przypadku chcemy zmodyfikować wariant #2971 czyli o nazwie „M”. Klikamy obok listy rozwijalnej na białym polu, aby rozwinąć parametry tego produktu.

Jak widać mamy możliwość modyfikacji ceny, zarządzania stanem magazynowym (należy odhaczyć pole aby pojawiły się odpowiednie opcje), modyfikacji stanu magazynowego, wagi, rozmiaru, klasy wysyłkowej oraz dodania OPISU, który jeśli wprowadzimy a Klient wybierze dany wariant pojawi się ten tekst tuż pod ceną.

Po prowadzeniu modyfikacji w wariantach każdorazowo należy ZAPISAĆ ZMIANY a później kliknąć guzik AKTUALIZUJ (prawy górny róg), żeby zapisać wszystkie zmiany wprowadzone w danym produkcie.

Z poziomu zarządzania wariantami możemy wyłączyć wszystkie WARIANTY produktu, tak aby sam produkt był widoczny w sklepie, ale nie można go było zamówić.